image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+4 de plus
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
1/9
ManonM

Manon

Wandelmaatje & knuffelvriend!

Edegem

Gardien sur Pawshake depuis août 2026
10-20 ans d'expérience
Vit avec...
Actif au sein de la communauté Pawshake
2 fois enregistré comme favori
Dernière activitéil y a 2 mois
Répond généralementdans un délai de 7 heures
Contacté(e) pour la dernière foisil y a 2 mois
Dernière réservation-

A propos de Manon

Hey! Ik ben Manon, 19 jaar, en een enthousiaste, zorgzame en betrouwbare dierenoppas met een groot hart voor dieren. Al van kleins af aan ben ik opgegroeid tussen dieren en heb ik altijd honden gehad. Daardoor heb ik niet alleen een enorme liefde voor dieren ontwikkeld, maar ook geleerd hoe belangrijk hun welzijn, comfort en vertrouwen zijn. Ik begrijp dus heel goed dat huisdieren echte familieleden zijn en dat het soms moeilijk kan zijn om ze achter te laten wanneer u op vakantie bent, moet werken of een drukke planning hebt. Doorheen de jaren heb ik ervaring opgedaan met verschillende hondenrassen en verschillende leeftijden van honden. Zo heb ik ook ervaring met honden die wat ouder zijn of extra zorg en aandacht nodig hebben, zoals Franse Bulldogs en Teckels. Momenteel heb ik zelf een Franse Bulldog en een Engelse Cocker Spaniël, waardoor ik dagelijks bezig ben met wandelen, verzorgen, spelen en natuurlijk heel veel knuffelen. Daarnaast heb ik ook ervaring met het verzorgen van paarden. Wat mij typeert als dierenoppas is dat ik veel geduld heb en me graag aanpas aan de behoeften van elk dier. Geen enkele hond of kat is hetzelfde. Sommige honden vinden het geweldig om actief op stap te gaan, terwijl andere liever rustig wandelen en op hun gemak de omgeving verkennen. Daarom neem ik altijd de tijd om uw huisdier eerst goed te leren kennen, zodat ik de zorg kan bieden die het best bij hem of haar past. Ik bied wandelingen, huisbezoeken en verzorging aan huis aan. Tijdens een huisbezoek zorg ik voor eten en vers water en speel ik met uw huisdier. Uiteraard houd ik u graag op de hoogte met foto's en berichtjes, zodat u met een gerust hart van huis kunt zijn. De duur van een wandeling of huisbezoek bespreek ik graag samen, zodat dit afgestemd is op de behoeften van uw huisdier. Ik kan wandelingen maken van een 10-tal minuten tot 1,5/ 2 uur, afhankelijk van de behoeften van uw huisdier. Het is jammer genoeg niet mogelijk om dieren bij mij op te vangen omdat één van mijn eigen honden niet overweg kan met andere honden. Ik heb het meest ervaring met honden, katten en paarden, maar sta zeker open voor andere dieren! Een kennismaking vooraf vind ik heel belangrijk, zodat we elkaar kunnen leren kennen en kunnen bekijken wat uw huisdier nodig heeft om zich comfortabel te voelen. Ik woon in een rustige, diervriendelijke omgeving en verplaats me graag om voor uw huisdier te zorgen. Tijdens de vakanties ben ik flexibel inzetbaar op weekdagen en tijdens weekends. Bent u op zoek naar iemand die met evenveel liefde en zorg voor jouw huisdier zorgt als uzelf? Dan help ik jullie met veel plezier verder! Ik kijk er alvast naar uit om jullie te ontmoeten.

Manon propose ...

Au domicile de Manon

Manon ne propose actuellement aucun service à son domicile.

À votre domicile

Une visite à domicile par jour

Réservez un gardien qui rendra visite à votre animal chez vous afin de le nourrir et jouer avec lui à partir de 15 € /jour
Manon ne peut se déplacer qu'à 2 km maximum de Edegem.

Deux visites à domicile par jour

Deux visites à domicile par jourà partir de 20 € /jour
Manon ne peut se déplacer qu'à 5 km maximum de Edegem.

Promenade chien

Le gardien viendra chercher votre chien à votre domicile et le promènera pendant au moins 30 minutesà partir de 13 € /promenade, 5 € /Animal supplémentaire
Manon ne peut se déplacer qu'à 5 km maximum de Edegem.

Manon peut accepter

Chiots<1 an
Âges des chiensDe tout âge
Tailles des chiensDe toute taille
ChatsTous types
FuretsTous types
Petits animauxRongeurs, lapins, oiseaux, ...

Disponibilité

lumamejevesadi

A propos du domicile de Manon

file.name

Le foyer

Maison
Espace extérieur moyen

En savoir plus sur Manon

Je parle...

Anglais
Français
Néerlandais

J'ai de l'expérience ...

10-20 ans d'expérience
... avec des animaux de refuge

Informations confirmées

Courriel vérifié
Vérification SMS
Vérification Stripe
Promenade chienà partir de 13 € /promenade, 5 € /Animal supplémentaire
Aucune date n'est précisée

Réservez toujours via la plateforme Pawshake

Tranquillité d'esprit

Votre animal de compagnie peut avoir besoin d'une protection contre les événements imprévus de la vie. Nous offrons une garantie de tranquillité d'esprit incluse dans chaque réservation effectuée et payée par l'intermédiaire de Pawshake.
Découvrez la Garantie tranquillité d'esprit

Bonheur

Nous incluons une Garantie Bonheur Garanti gratuite pour chaque réservation effectuée et payée par l'intermédiaire de Pawshake afin de nous assurer que vous et votre animal bénéficiez de la meilleure expérience possible en matière de garde d'animaux.
Découvrez le Bonheur Garanti