























NNele
Zorgzame & betrouwbare dierenoppas ฅ՞•ﻌ•՞ฅ -Gent
Gent
A propos de Nele
Hallo!
Ik ben Nele en van jongs af aan ben ik opgegroeid met dieren. Katten en kippen maakten altijd deel uit van mijn leven, en ook voor konijnen heb ik enkele jaren gezorgd. Momenteel heb ik thuis twee katten (zie foto’s), een hond (de bruine labrador) en enkele kippen die vrolijk rondlopen.
Ik kan enorm genieten van het knuffelen met mijn hond en katten, en ook van mooie wandelingen of een jogtocht in de buitenlucht samen met mijn hond. Naast mijn eigen huisdieren heb ik een grote liefde voor dieren in het algemeen. Waar ik ook kom — bij familie, vrienden of gewoon langs een wei met paarden — word ik automatisch aangetrokken tot hun schattige snoetjes. Een aai geven sla ik dan ook niet snel over, uiteraard alleen als het dier dit
zelf wil.
Af en toe babysit ik ook, en dat betekent soms dat ik onrechtstreeks een dierenoppas ben (de rosse kat). Daarnaast heb ik al eens samen met een vriendin een volledig weekend opgepast op de hond van mijn nonkel (de Shiba Inu), wat heel vlot en fijn verlopen is.
Voor de huisoppas:
Momenteel studeer ik Pedagogische Wetenschappen aan de UGent, waardoor ik tijdens de week geen volle lesdagen heb. Ook naast mijn studies heb ik geen vaste verplichtingen. Af en toe heb ik een afspraak met vriendinnen, maar enkel wanneer dit combineerbaar is met de zorg en aandacht voor uw dieren. De zorg voor de dieren komt voor mij altijd op de eerste plaats.
Bij honden hecht ik veel belang aan routine. Wandelen, spelen en voederen doe ik indien mogelijk volgens het vaste schema en de gewoontes van de hond, zodat hij of zij zoveel mogelijk stabiliteit ervaart. Ook de lengte en het tempo van de wandeling stem ik af op wat de hond gewoon is. Ik wandel het liefst in rustige, groene omgevingen en een vertrouwde wandeling van de hond is zeker welkom. Enkel bij noodweer (zoals hittegolven of zware storm) vermijd ik buitengaan; dit compenseer ik dan met extra aandacht en spelmomenten binnenshuis.
Het toedienen van medicatie hangt af van het dier. Bij dieren die hun medicatie makkelijk innemen, al dan niet met een snoepje, vormt dit geen probleem. Bij moeilijkere gevallen kan ik niets garanderen, maar ik sta zeker open voor tips van u als baasje om dit zo goed mogelijk te laten verlopen.
Ik heb ervaring met angstige en matig drukke dieren. Ik vind het belangrijk om dieren op hun eigen tempo naar mij toe te laten komen en hen niet extra te prikkelen. Ook hierbij luister ik graag naar uw advies om de opvang zo comfortabel mogelijk te maken.
Daarnaast is het voor mij geen enkel probleem om kleine huishoudelijke taken op te nemen, zoals de brievenbus leegmaken of planten water geven.
Ik zou het superfijn vinden om op uw dieren te mogen passen. Hopelijk tot snel!
Nele propose ...
Au domicile de Nele
À votre domicile
Gardiennage de maison
Le gardien logera à votre domicile pendant votre absenceà partir de 25 € /nuitNele peut accepter
Disponibilité
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
