




+4 de plus









1/9
Kkaya
Ervaring met medicatie + verzorging, eindeloze 🤍 voor katten
Geel
Gardien sur Pawshake depuis octobre 2026
<1 an d'expérience
Actif au sein de la communauté Pawshake
Dernière activitéil y a environ 11 heures
Répond généralementdans un délai de 10 minutes
Contacté(e) pour la dernière foisil y a 1 jour
Dernière réservation-
A propos de kaya
Ik ben opgegroeid met 2 lieve hondjes en op mijn 8 jaar heb ik een kat geadopteerd. Deze heb ik nog steeds en is momenteel 18 jaar. Hij heeft al enkele kwaaltjes, waaronder suikerziekte, waardoor ik het gewoon ben om medicatie te geven en ook insuline in te spuiten.
Mijn liefde voor dieren, en dan voornamelijk katten is enkel maar gegroeid doorheen de jaren. Ik heb 6 jaar vrijwilligerswerk gedaan bij een dierenasiel. Ik hielp daar voornamelijk met het socialiseren van de katten. Zij waren vaak wild, bang of getraumatiseerd. Hier spendeerde ik enorm veel tijd om ervoor te zorgen dat de katten (opnieuw) gewoon geraakte aan mensen, en het plezier van knuffelen en spelen konden ontdekken.
Op vakantie gaan zonder daar minstens 20 zakken katten eten te kopen is onmogelijk voor mij. Ik reis heel graag naar Griekenland omdat ik daar mijn steentje kan bijdragen met het eten geven aan de zwerfkatten. Bij mijn laatste vakantie ben ik naar de dierenarts gereden om een gewonde kat verder te kunnen helpen.
Zoals je hoort heb ik echt een eindeloze liefde voor katten. Mijn eigen kat “De Rosse” is dan ook écht mijn allesje. Hij is al 18 jaar mijn beste vriend, steun en toeverlaat.
De taken die ik tijdens het bezoek of de overnachting opneem kunnen met mij besproken, net zoals de duur van het bezoek. Ik ben flexibel in mijn planning. Ik ben altijd bereikbaar via Whatsapp om updates te geven over je huisdier. Bij een noodgeval sta ik er altijd voor open om meteen naar jullie vaste dierenarts te rijden of een dierenarts van wacht.
kaya propose ...
Au domicile de kaya
kaya ne propose actuellement aucun service à son domicile.
À votre domicile
Gardiennage de maison
Le gardien logera à votre domicile pendant votre absenceà partir de 50 € /nuitUne visite à domicile par jour
Réservez un gardien qui rendra visite à votre animal chez vous afin de le nourrir et jouer avec lui à partir de 20 € /jourDeux visites à domicile par jour
Deux visites à domicile par jourà partir de 30 € /jourkaya peut accepter
ChatsTous types
Disponibilité
novembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
novembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
décembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
A propos du domicile de kaya
Le foyer
Maison
Espace extérieur moyen
En savoir plus sur kaya
Informations confirmées
Courriel vérifié
Vérification SMS
Vérification Stripe
Une visite à domicile par jourà partir de 20 € /jour
Aucune date n'est précisée
Réservez toujours via la plateforme Pawshake
Tranquillité d'esprit
Votre animal de compagnie peut avoir besoin d'une protection contre les événements imprévus de la vie. Nous offrons une garantie de tranquillité d'esprit incluse dans chaque réservation effectuée et payée par l'intermédiaire de Pawshake.
Découvrez la Garantie tranquillité d'espritBonheur
Nous incluons une Garantie Bonheur Garanti gratuite pour chaque réservation effectuée et payée par l'intermédiaire de Pawshake afin de nous assurer que vous et votre animal bénéficiez de la meilleure expérience possible en matière de garde d'animaux.
Découvrez le Bonheur Garanti