




+15 de plus




















1/20
Kkatrien
Warme opvang en oppas voor jouw dier !
Heist-op-den-Berg
Gardien sur Pawshake depuis avril 2023
10-20 ans d'expérience
Actif au sein de la communauté Pawshake
2 clients réguliers
16 fois enregistré comme favori
Dernière activitéil y a environ 2 mois
Répond généralementdans un délai de 10 heures
Contacté(e) pour la dernière foisil y a environ 2 mois
Dernière réservationil y a plus d’un an
A propos de katrien
Hallo,
Ik ben Katrien, 37 jaar en woon samen met mijn 2 kindjes, hondje Jaqueline en 2 konijnen Snippie en Prikkeltje. Ik ben leerkracht van beroep en door co-ouderschap heb ik in vakanties heel wat tijd die ik wil besteden aan het oppassen van dieren. Je kan in mijn agenda zien welke weken ik beschikbaar ben.
Ik heb heel mijn leven al tussen dieren gewoond en hiervoor gezorgd. Dat gaat van honden, katten, konijnen, kippen tot ezels, pony, herten en kangoeroes. Met dieren bezig zijn geeft mij ongelofelijk veel voldoening en ontspanning.
Als je je dier moet thuislaten wil je dat er hier goed voor gezorgd wordt en dat zij zich ook gelukkig voelen. Dan pas kan je met een gerust gevoel vertrekken,... en laat dat nu datgene zijn dat ikzelf ook heel belangrijk vind. Wandelen, verzorgen, knuffels geven,... het is allemaal iets waar ik ruim de tijd voor neem omdat ik, als baasje, zelf weet hoe belangrijk het is.
Ik kan opvang bieden aan maximaal 2 kleine hondjes hier thuis die gewend zijn aan grotere kinderen en een speelkameraadje. Ook mijn kinderen zijn echte dierenvrienden! Ze komen hier terecht in een huiselijke sfeer. Ze mogen hun eigen mandje of nestje meenemen maar evengoed kunnen ze hier bij ons mee komen knuffelen op de zetel. De honden kunnen 's nachts in hun nestje slapen in de woonkamer of mee in de slaapkamer, naargelang wat ze gewend zijn van thuis.
Ik beschik over 2 ruime terrassen in de zon. Hier kunnen ze mee zonnebaden als ik buiten zit. Ik beschik niet over een tuin maar hier is voldoende groen, bossen en veldwegen in de buurt. Ik wandel 3 keer per dag een uurtje waarbij de honden ook op een afgezet stuk kunnen loslopen en spelen. Om de 2 uur nemen we overdag een frisse neus om de honden te laten plassen. Aangezien ik enkel honden opvang in mijn vakanties kan ik mijn dagplanning aanpassen aan de honden.
Bij jou thuis kan ik ook voor jullie dieren zorgen ! Zowel overnachten als wandelen, als verzorgen,... Dit is wel afhankelijk van de week waarin jullie willen boeken. Ik blijf een uurtje bij jullie waarin ik wandel, de hond verzorg, speel met de hond, evtl medicijnen toedien of vachtverzorging doe. Ook brievenbus leegmaken, planten water geven kan tot het takenpakket horen. Als ik bij jullie logeer hoort er zowel 's avonds en 's morgens een flinke wandeling bij het logement. Indien gewenst kan ik ook 's middags langskomen.
Ik vind het heel belangrijk om eerst ook eens kennis te maken met jullie als baasjes en jullie diertje(s) zodat we de gewoontes en jullie verwachtingen goed kunnen overlopen.
Hopelijk tot binnenkort !
katrien propose ...
Au domicile de katrien
katrien ne propose actuellement aucun service à son domicile.
À votre domicile
Gardiennage de maison
Le gardien logera à votre domicile pendant votre absenceà partir de 60 € /nuitkatrien ne peut se déplacer qu'à 10 km maximum de Heist-op-den-Berg.
Une visite à domicile par jour
Réservez un gardien qui rendra visite à votre animal chez vous afin de le nourrir et jouer avec lui à partir de 20 € /jourkatrien ne peut se déplacer qu'à 10 km maximum de Heist-op-den-Berg.
Deux visites à domicile par jour
Deux visites à domicile par jourà partir de 35 € /jourkatrien ne peut se déplacer qu'à 10 km maximum de Heist-op-den-Berg.
Promenade chien
Le gardien viendra chercher votre chien à votre domicile et le promènera pendant au moins 30 minutesà partir de 20 € /promenade, 5 € /Animal supplémentairekatrien ne peut se déplacer qu'à 10 km maximum de Heist-op-den-Berg.
katrien peut accepter
Chiots<1 an
Âges des chiensDe tout âge
Tailles des chiens0-18 kg
ChatsTous types
Petits animauxRongeurs, lapins, oiseaux, ...
Disponibilité
novembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
novembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
décembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
A propos du domicile de katrien
Le foyer
Appartement
Espace extérieur moyen
Ce que les gens disent concernant katrien
Note globale
5
Communication
5
Consciencieux
5
Description exacte
5
Soins des animaux
5
Qualité/Prix
5
En savoir plus sur katrien
Je parle...
Anglais
Néerlandais
J'ai de l'expérience ...
10-20 ans d'expérience
... avec des animaux de refuge
... avec des problèmes de comportement
Je peux administrer des médicaments par injection
Je peux offrir une supervision constante
Informations confirmées
Courriel vérifié
Vérification SMS
Vérification Stripe
Promenade chienà partir de 20 € /promenade, 5 € /Animal supplémentaire
Aucune date n'est précisée
Réservez toujours via la plateforme Pawshake
Tranquillité d'esprit
Votre animal de compagnie peut avoir besoin d'une protection contre les événements imprévus de la vie. Nous offrons une garantie de tranquillité d'esprit incluse dans chaque réservation effectuée et payée par l'intermédiaire de Pawshake.
Découvrez la Garantie tranquillité d'espritBonheur
Nous incluons une Garantie Bonheur Garanti gratuite pour chaque réservation effectuée et payée par l'intermédiaire de Pawshake afin de nous assurer que vous et votre animal bénéficiez de la meilleure expérience possible en matière de garde d'animaux.
Découvrez le Bonheur Garanti