




+3 de plus








1/8
LLeonie
Betrouwbare honden- en kattenoppas in Berendrecht & omgeving
Antwerpen
Gardien sur Pawshake depuis août 2026
1-5 ans d'expérience
Actif au sein de la communauté Pawshake
Dernière activitéil y a environ 1 mois
Répond généralementdans un délai de 2 heures
Contacté(e) pour la dernière foisil y a 3 mois
Dernière réservationil y a 3 mois
A propos de Leonie
Hoi! Ik ben Leonie en ik woon samen met mijn vriend, onze kat Billy en hond Cara. Dieren zijn altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Ik ben opgegroeid met honden, katten en paarden. Ook nu spelen dieren een grote rol in mijn dagelijks leven. In mijn vrije tijd rijd ik actief dressuur en ben ik meerdere dagen per week op stal. Daardoor ben ik gewend om verantwoordelijk om te gaan met dieren en goed te letten op hun gedrag, gezondheid en welzijn.
Billy is een 4,5 jaar oude Maine Coon/Ragdoll-mix met een heerlijk eigen karakter. Cara is een zachtaardig hondje dat als pup in Griekenland is gevonden. Mijn vriend heeft haar daar opgehaald en mee naar België genomen, waar ze inmiddels helemaal thuis is. Ze is een ontzettend lieve en sociale hond. Dankzij Billy en Cara weet ik dat ieder huisdier anders is. Sommige dieren willen graag spelen, anderen hebben juist behoefte aan rust of gewoon iemand die er even voor ze is. Ik pas mijn aanpak daarom altijd aan op het karakter en de behoeften van jouw huisdier.
Je kunt bij mij terecht voor kattenbezoeken aan huis en het uitlaten van honden. Tijdens een huisbezoek zorg ik voor vers water, voer, een schone kattenbak en natuurlijk aandacht, spel en knuffels als jouw kat daarvan houdt. Bij honden maak ik een wandeling die past bij het energieniveau en de behoeften van jouw hond.
Ik werk regelmatig vanuit huis, waardoor ik behoorlijk flexibel ben. Heeft jouw hond of kat behoefte aan wat extra gezelschap? Dan kan ik, in overleg, ook één of meerdere uren bij je thuis werken met mijn laptop. Zo is er iemand aanwezig, krijgt je huisdier aandacht en hoeft je dier niet de hele dag alleen te zijn.
Ik heb ervaring met het geven van orale medicatie en kan, mocht er onverwacht iets gebeuren, jouw huisdier naar de dierenarts brengen. Tijdens je afwezigheid stuur ik je graag een update met foto’s, zodat je met een gerust gevoel van huis kunt zijn.
Ik voel mij het meest op mijn gemak bij katten en kleine tot middelgrote honden. Als het karakter van beide honden goed bij elkaar past, is het eventueel ook mogelijk om jouw hond samen met mijn eigen hond uit te laten. De veiligheid en het welzijn van beide honden staan daarbij altijd voorop.
Voor mij is het belangrijkste dat jouw huisdier zich veilig, ontspannen en op zijn gemak voelt. Ik neem de tijd om jouw dier te leren kennen en behandel ieder huisdier met dezelfde zorg, aandacht en liefde als mijn eigen Billy en Cara. Ik kijk ernaar uit om kennis te maken met jou en je huisdier!
Leonie propose ...
Au domicile de Leonie
Leonie ne propose actuellement aucun service à son domicile.
À votre domicile
Une visite à domicile par jour
Réservez un gardien qui rendra visite à votre animal chez vous afin de le nourrir et jouer avec lui à partir de 15 € /jourLeonie ne peut se déplacer qu'à 10 km maximum de Antwerpen.
Deux visites à domicile par jour
Deux visites à domicile par jourà partir de 20 € /jourPromenade chien
Le gardien viendra chercher votre chien à votre domicile et le promènera pendant au moins 30 minutesà partir de 10 € /promenade, 5 € /Animal supplémentaireLeonie ne peut se déplacer qu'à 5 km maximum de Antwerpen.
Leonie peut accepter
Chiots<1 an
Âges des chiensDe tout âge
Tailles des chiens0-45 kg
ChatsTous types
Disponibilité
novembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
novembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
décembre 2026
| lu | ma | me | je | ve | sa | di |
|---|---|---|---|---|---|---|
A propos du domicile de Leonie
Le foyer
Maison
Espace extérieur moyen
Ce que les gens disent concernant Leonie
Note globale
5
Communication
5
Consciencieux
5
Description exacte
5
Soins des animaux
5
Qualité/Prix
5
En savoir plus sur Leonie
Je parle...
Anglais
J'ai de l'expérience ...
1-5 ans d'expérience
... avec des animaux de refuge
... avec des problèmes de comportement
Je peux administrer des médicaments par voie orale
Je peux offrir un transport d'urgence
Informations confirmées
Vérification SMS
Vérification Stripe
Promenade chienà partir de 10 € /promenade, 5 € /Animal supplémentaire
Aucune date n'est précisée
Réservez toujours via la plateforme Pawshake
Tranquillité d'esprit
Votre animal de compagnie peut avoir besoin d'une protection contre les événements imprévus de la vie. Nous offrons une garantie de tranquillité d'esprit incluse dans chaque réservation effectuée et payée par l'intermédiaire de Pawshake.
Découvrez la Garantie tranquillité d'espritBonheur
Nous incluons une Garantie Bonheur Garanti gratuite pour chaque réservation effectuée et payée par l'intermédiaire de Pawshake afin de nous assurer que vous et votre animal bénéficiez de la meilleure expérience possible en matière de garde d'animaux.
Découvrez le Bonheur Garanti

